ברוכים הבאים, Guest
שם משתמש סיסמה השאר אותי מחובר

נושא: עלו והצליחו

עלו והצליחו 05 אוק 2011 00:31 #1

מנהלים, חברים יקרים,

ברצוני לברך ולחזק ידייכם על פורום שנותן מענה לצרכים החסרים לאוהבי האסטרונומיה בארצנו.
על פניו מסקירה שערכתי הפורום ידידותי למשתמש, קל לתפעול, ונראה מקצועי.

אדבר בשם עצמי,
כאחד שנכנס לתחום האסטרונומיה, (ביחד עם בני בן ה12) תחביב מדהים ומרתק מאין כמוהו. הפליאה שהותירה אותי עוד בילדותי ועד עכשיו (בן 40) בלהביט השמיימה ולראות את הכוכבים ריתקה אותי עד מאוד.
לאחר שרכשתי טלסקופ meade lx90 8" acf והתחלתי לתצפת ליבי החסיר פעימה !
המראות אותם אני חווה בכל פעם מחדש מותירות אותי עמוס בשאלות עם עצמי. מייד לאחר תצפית אני ניגש לבדוק מה ראיתי ולחפש מידע אודות האובייקט. אני חייב לציין שזה מושך אותי עד כדי רמות של "אין שינה".
בכלל התחביב הזה לא מוגדר כמשעמם או חסר , ההפך, השמיים פתוחים וזמינים לכולם וטוב שישנו מקום שכזה בו נוכל לשאול (ליתר דיוק אני) ולקבל תשובות באם ניתן.

בעבר הגבתי בפורומים שונים בארץ (כולה 2) ומהר מאוד הבנתי שישנם המון "שליטות" וכבוד אישי . ונחמץ ליבי. הפסקתי להגיב לחלוטין מתוך "חוסר רצון", מכאן והלאה נכנסתי לעולם המיילים עם חברים שגם הם אינם מגיבים בפורומים מאותם הסיבות .
צר לי על כך עד מאוד! במקום שנטפח את החדש,נאמץ אותו בחום המצב נהיה הפוך, נתקלתי גם בכאילו "שוויתרו" והניחו את הטלסקופ בבוידעם עקב חוסר רגישות בקהילה.

כך לא אמור ולא צריך להתנהל, הקהילה גם כך מצומצמת ובחלומי שלא יהיה כאן מזרח ומערב, ימין ושמאל, חברי האגודה וחברי אגד....
אני מאמין בכל ליבי שכאן ,כאן יהיה המקום אשר מאחד את הלבבות, משרה סבלנות וסובלנות על הכלל ומדביק את כולם בדבק אסטרונומי בלב רחב וחיוך גדול.

אני באמת מאמין מפני שאני רואה את ההשקעה שנעשתה באתר זה, זו השקעה מתוך רצון ואמונה שרצוי וניתן לשנות.

ואנוכי מושיט את ידי לאחל לכם המון הצלחה ובידי השניה מושיט לקבלת האחר.

עלו והצליחו,

מיכאל פימה.
פרסמו תכנים ותמונות - הצטרפו גם אתם לקהילה הישראלית לאסטרונומיה

עלו והצליחו 05 אוק 2011 00:58 #2

• pageup
  • pageup's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
  • Thank you received: 2
תודה רבה מיכאל, אני מקווה שבאמת ניקח כולנו את הנושא בשתי ידיים ונרים לנו קהילה לתפארת.
כואב לי לשמוע על איך הדברים התנהלו לאחרונה... וזה מאוד חבל...
אני מקווה שנחזיר עטרה ליושנה.

ברוכים הבאים
אתה וילדך וכמובן כל חבריך !
אופיר
פרסמו תכנים ותמונות - הצטרפו גם אתם לקהילה הישראלית לאסטרונומיה
Time to create page: 0.105 seconds

מחפשים אחר מידע נוסף? - הקלידו שאילתה מטה

(/)
Result not found!

סטטיסטיקה פורום אסטרונומיה

כעת בפורום 24 אורחים ו-אין רשומים מחוברים. הנתונים מתעדכנים בזמן אמת