ברוכים הבאים, Guest
שם משתמש סיסמה השאר אותי מחובר

נושא: שלום שלום לכולם! אני חדשה כאן

שלום שלום לכולם! אני חדשה כאן 05 מאי 2012 17:54 #1

8-) שלום אנשים,

שמי ניבה...ואני חובבת מושבעת של כל מה שקשור באסטרונומיה וקוסמולוגיה, ובקשתי להכיר מהפורום הזה אנשים חובבים גדולים כמוני, פחות או יותר בגילי (29) להכיר, לדבר, להפגש, וללכת
לכנסים ותצפיות ולדבר על הנושא בפרטיות.

מי שמעוניין להכיר, כתבו לי פה ונחליף פרטי התקשרות. ובכל אופן אכתוב פה ואתעדכן, אז נעים להכיר לכולם :Rose:

שבת מופלאה!
פרסמו תכנים ותמונות - הצטרפו גם אתם לקהילה הישראלית לאסטרונומיה

שלום שלום לכולם! אני חדשה כאן 05 מאי 2012 18:04 #2

ברוכה הבאה ניבה

הגעת למקום הנכון

יש שני אירועים מרכזיים החודש
1. ב 18 לחודש יום שישי יש תצפית חודשית בדרום הארץ
רצוי להתעדכן כאן סמוך למועד ואפילו באתו יום
2. יש כנס אסטרוניה ב 31 לחודש הנה הלינק
http://astronomia.co.il/event/save-the-date.html
יונתן אליכיס
מצפה כוכבים נייד למשפחות וקבוצות
http://www.astrofun.co.il
ציוד:
טלסקופ דובסוני Orion xx12i
omagon 2" 32mm,speerswaler 1/4" 14mm
ExploreScientific 1/4" 6.4mm 8.8mm,meade 2" 26mm...

שלום שלום לכולם! אני חדשה כאן 05 מאי 2012 21:52 #3

• pageup
  • pageup's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
  • Thank you received: 2
ברוכה הבאה בצל קהילתנו ניבה ;)

אנו מברכים בחום את כולם - חובבים, מדענים, סקרנים, וכל מי שמוצא את השמיים שמעלינו נפלאים ומופלאים.
הרגישי בנוח ואת יותר ממוזמנת לחלוק עימנו את החומרים שלך, את השאלות, המסקנות, וכל מה שמעניין ומסקרן אותך.
fכמובן יש גם את עמוד הפייסבוק של הקהילה - שגם אליו כמובן את מוזמנת להצטרף - ** עמוד הפייסבוק - כאן **
הפורום שלנו מגוון מאוד - בין חברי הפורום :חובבים מושבעים, צלמים, אקדמאים, סקרנים, תצפיתנים ובקיצור אנשים שכיף לחלוק עימם את התחביב האהוב על כולנו.

כמובן, כמו כל חברי הפורום, גם את מוזמנת להרשם לכנס הממשמש ובא, זהו כנס יחיד במינו שעדיין לא התרחש בקהילה האסטרונומית
הגחלת, הציפייה, וההתרגשות לא מפסיקים לרגע ובהתאם לכך אולם ההרצאות תופס נפח מרגע לרגע :D
עוד פרטים על הכנס תוכלי לראות בשרשור הכנס

אופיר

שלום שלום לכולם! אני חדשה כאן 06 מאי 2012 08:51 #4

היי ניבה וברכות.

אני רק מזהיר אותך זהו תחביב ממכר.

ספרי לנו מהיכן את וקצת היסטוריה...איך הרומנטיקה נרקמה?

אני כבר כמה שנים בתחביב המופלא וכיום כבר אני בתוך המרק "צילום אסטרונומי".

כדי לך להגיע לתצפית החודש ב18 לדרום, אחלה אנשים, אחלה טלסקופים, אחלה ערפיליות וגלקסיות.

בהצלחה

מיכאל
אתר הבית שלי:
[url=http://www.michaelastro.com" onclick="window.open(this.href);return false;]www.michaelastro.com[/url]

orion 80 m"m Triplet Apo cf
Tv r/f 0.8x
Canon 450 d moded
Guiding scope- Orion 80 m"m short tube
Eq6 mount sergo hypertune
Orion starshoot guider
Apogee 90 ra sa 88 m"m binos
Triple G cooling system

שלום שלום לכולם! אני חדשה כאן 06 מאי 2012 17:16 #5

תודה רבה רבה לכל המגיבים 8-)
אחלה פורום...רק חבל שאין פה יותר בנות...מרגישה די בודדה :D

אני באה לכנס שיהיה בסוף החודש, לא יכולה לחכות!!!

שלום שלום לכולם! אני חדשה כאן 06 מאי 2012 17:33 #6

מיכאל -

אז קצת עליי לבקשתך : :smile:
אני בת 29 מתל אביב, עובדת עם ילדים בתור מטפלת, וחובבת אסטרונומיה מושבעת...פחות או יותר מאז שאני זוכרת את עצמי. ממש לא משהו שהתחיל לפני כמה שנים, משהו שנראה לי
שנולדתי איתו, התאהבתי והתרשמתי עמוקות מהנושא הזה אני חושבת מהגיל שהבנתי מה כל זה אומר (כוכבים, שביל החלב, השמש, גלקסיה וכו'), ותמיד בתור ילדה רציתי רק ללכת שוב ושוב
לפלנטריום בתל אביב כי זה ריתק אותי כמו ששום דבר אחר ריתק אותי אי פעם. אז כיום נכנסתי לזה מאד עמוק, רק בזמן האחרון התחלתי עוד פעם להכנס לנושא, והפעם בשיא הכוח, לא כמו שנים שעברו שלא התעמקתי אבל תמיד תמיד התשוקה נשארה בתוכי. אני מאד מתעניינת ואוהבת בעיקר לראות על הנושא הזה סרטים ביו טואוב (יש אחלה דברים שם!).

הייתי לאחרונה במצפה הכוכבים שבדרום (מצפה רמון) והיה מדהים כל כך...חוויה בלתי נשכחת. וזה אכן מ-מ-כ-ר, ובגדול. זה אחד הנושאים ואולי ה- נושא הכי מעניין שאני יכולה לחשוב עליו.
ושוב אגיד שאני לא יכולה לחכות לכנס בסוף החודש. יהיה מרתק. וגם ב17 לחודש בהרי ירושלים יש תצפיות שלשם אני גם נוסעת....שווה :-)

שלום שלום לכולם! אני חדשה כאן 06 מאי 2012 21:43 #7

• AstroScience
  • AstroScience's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
הנגיעה הנשית באסטרונומיה בהחלט חסרה!
כאשר אנחנו, הבנים, נטויים לדבר על הדברים האבסורדים ולא ממש רומנטיים כמו רפרקציה, דפרקציה ואברציה .... זה אפילו נשמע מצחיק, נכון?
אנחנו מדי פעם שוכחים ומתרכזים יותר על העינית עצמה ולא על מה שבתוך. והנשים? נשים.... יש להן מין ניתוק כזה מטכנולוגיה שאפשר לקנאות בו,
לא אכפת להן לא מהמספרים, לא מ-Coma, לא מהשחרה בצדדים ואף הילה סגולה או ירוקה של אכרומט, מוסיפה יותר יופי ומסתורין לאובייקט ולא להפך!
וזה הדבר היפה ביותר! לראות דברים במו עיניך ולהתפעל!
אני מאמין שרוב חובבי האסטרונומיה גילו את אהבתם לשמיים עוד הרבה לפני שבכלל הסתכלו דרך הטלסקופ הראשון שלהם! אני יודע שאני כן!
ואין ספק שהנשים תמיד מזכירות לנו מה באמת חשוב יותר, שצריך להתנתק מהמספרים, להגיד תודה וליהנות מהמתנה השמימית האדירה הזאת!
והחוסר שלכן מורגש!

אז ברוכים הבאים ניבה!
ואל תדאגי, את לא לבד, יש פה הרבה נשים שנכנסות, קוראות ומתעניינות בתחום, אך מסיבות כאלה ואחרות לא מגיבות!
אבל לעט לעט, תודה לאמיצות שכמוך, המצב עוד ישתפר בעתיד!
- סרג'יו -

שלום שלום לכולם! אני חדשה כאן 06 מאי 2012 22:35 #8

וואו תודה לך :Rose: זה היה ממש מחמם ת'לב...נחמד לשמוע שאנו חסרות פה ויפה מצידך להגיד שאנו רואות דברים בצורה היפה ומזכירות לך את זה...היופי של היקום מפיל אותי לרגליו. ממש כך.
אני לא חושבת שצריך אומץ להכנס לכאן להגיב, אם זו באמת התשוקה שלך אז הולכים על זה, אין ממה לפחד, בסך הכל פורום שאנשים כותבים בו וכולנו חולקים אותו נושא אהוב משותף. למה לא? :)
Time to create page: 0.105 seconds

מחפשים אחר מידע נוסף? - הקלידו שאילתה מטה

(/)
Result not found!

סטטיסטיקה פורום אסטרונומיה

כעת בפורום 34 אורחים ו-אין רשומים מחוברים. הנתונים מתעדכנים בזמן אמת