ברוכים הבאים, Guest
שם משתמש סיסמה השאר אותי מחובר

נושא: שלום PageUp ושלום Idti! יש בקשות ויש המלצות.

שלום PageUp ושלום Idti! יש בקשות ויש המלצות. 05 אוק 2011 19:57 #1

• AstroScience
  • AstroScience's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
כל מה שאני כותב הוא אך ורק המלצה ולשיקולכם האישי בלבד.

עד כמה שאני מעריך ושמח על יוזמה והביצוע שלכם אני כבר אמרתי, אך היה מאוד נחמד אם בשרשור “ברוכים הבאים” הייתם כותבים את שמות שלכם ולא הכינויים.
כי תמיד טוב לדעת למי באמת מגיע כל הקרדיט והערכה על הקמת האתר ואני אישית כאשר פונה לבנאדם מעדיף להשתמש בשמו הפרטי כדי לפנות אליו בכבוד. זה לא ישבור דיסטאנס בין הנהלה למשתמשים.

עיצוב המערכת חברים, זועק הצילו, האדום והשחור הם צבעים קשים מאוד ולא נוחים לצפייה, הקונטראסט החזק מעייף במהירות את העיניים.
קחו לדוגמה SGL, שהוא לא שחור אלא אפור עם תוספת של כחול-תכלת, צבעים לא בוהקים מושכים ולא דוחים. הצבע הוא דבר החשוב ביותר,
אם האנשים יתעייפו לקרוא את הפורום הם לא ירצו לחזור. ואם זה מה שאתם אוהבים, אז לפחות לתת אופציה לאנשים לשנות את העיצוב למשהו
שמתאים יותר להם, אני אישית מאוד אוהב רקע בהיר עם כיתוב כהה בטוח שיש הרבה כמוני.

פונטים: גם צריך לעשות משהו, במחשבים שלי אני משתמש ברזולוציה גבוה של המסך: 1920x1200 והכל נראה קטן. אני צריך להיות ממש צמוד למסך
והצבע אדום על רקע שחור מתחיל לעשות טריקים, אומנם האשליה של תלת מימד היא מגניבה מאוד אבל לא לקריא, אולי להגדיל טיפה.

אפשר להוסיף קטגוריות כמו:
“משקפות”
“עיניות”
“חצובות”

לפני שלמודרטור יהיה הרבה עבודה :-) !!!

דעתי גם שלא נורא עם אנשים ייתנו שמות של חנויות, כי יש הרבה דברים חוץ מהטלסקופים שקונים בחו”ל או בכל מיני חנויות אחרות בארץ כמו אלקטרוניקה,
מחשבים וכל מיני ציוד נלווה בתחום שלנו. מוקדם או מאוחר אנשים בכל זאת יפרסמו לינקים לחנויות שהם קנו דברים משם.

גם לא הצלחתי לשלוח סמל האישי שלי לאתר, אפילו שהוא אמד בדרישות, הצלחתי לעלות רק דרך הקישור באינטרנט.

יום טוב ושמיים צלולים!
- סרג'יו -
פרסמו תכנים ותמונות - הצטרפו גם אתם לקהילה הישראלית לאסטרונומיה

שלום PageUp ושלום Idti! יש בקשות ויש המלצות. 05 אוק 2011 23:38 #2

• pageup
  • pageup's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
  • Thank you received: 2
היי סרג'יו, תודה על ההמלצות והבקשות.
לקחנו לתשומת ליבנו, אתה יכול להתעדכן בפורום קהילה מגובשת ;)

עיצוב המערכת עבר מתיחה פנים קלילה, זהו עיצוב ראשוני בהמשך נציג כמובן עיצוב יותר מושך וכייפי.
בנוסף נאפשר גם לכם המשתמשים לבחור את העיצוב המועדף עליכם.

לגבי הפונטים - הם הוגדלו, שים לב שניתן לשחק עם גודל הגופן ע"י לחיצה על החיצים הצמודים לאות A בצד שמאל למעלה

בנוגע לקטגוריות - הכל כרגע מאוחד תחת ציוד אסטרונומיה, כשנהיה בעתיד קהילה יותר מפותחת תהיה הצדקה לעוד קטגוריות
כרגע אנחנו עומדים על פחות מ 20 אנשים, שזה נחמד יחסית ליום אחד, אך יש לנו עוד כברת דרך...

במקביל אנחנו עובדים על קידום הפורום במנועי חיפוש, אנחנו צריכים להופיע ראשונים - כי אנחנו ה "פורום לאסטרונומיה" ואז נוכל לראות תעבורה רצינית שנכנסת לקהילה
וכמובן שבהתאם נרחיב את האפשרויות השונות, קצת סבלנות - האמן לי גם אני רוצה להיות שם כבר.

בנתיים שיהיה לילה טוב.
אופיר
פרסמו תכנים ותמונות - הצטרפו גם אתם לקהילה הישראלית לאסטרונומיה
Time to create page: 0.105 seconds

מחפשים אחר מידע נוסף? - הקלידו שאילתה מטה

(/)
Result not found!

סטטיסטיקה פורום אסטרונומיה

כעת בפורום 62 אורחים ו-אין רשומים מחוברים. הנתונים מתעדכנים בזמן אמת