ברוכים הבאים, Guest
שם משתמש סיסמה השאר אותי מחובר

נושא: איך זה שכוכב אחד לבד מעז

איך זה שכוכב אחד לבד מעז 25 מאי 2012 23:22 #1

• ciproxin
  • ciproxin's Avatar
  • מנותקים
  • גולש בכיר
פוסט חדש בבלוג על התצפית האחרונה .
תהנו .

שמיים צלולים

אמיר
פרסמו תכנים ותמונות - הצטרפו גם אתם לקהילה הישראלית לאסטרונומיה

איך זה שכוכב אחד לבד מעז 26 מאי 2012 02:19 #2

• YOSSI_HURY
  • YOSSI_HURY's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
היי אמיר,

קראתי את הכתבה על התצפית שהיתה לנו אתמול יחדיו ומאד הערכתי את אהבתך לתחביב. אומנם הייתי שקוע בצילום אך שמעתי כל מילה שאמרת וחשתי את ההתלהבות שלך ובכל פעם שמצאת אובייקט צעקת כמו ילד קטן. וכך צריך להיות.

יו :D י

איך זה שכוכב אחד לבד מעז 26 מאי 2012 17:54 #3

• ערן.ז
  • ערן.ז's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
אמיר ממש נהנתי לקרוא את מה שכתבת ההרגשה כאילו הייתי שם. אני שמח שהצליח לך עם הטלסקופ המפלצתי הזה, ולך יש יתרון בטלסקופ ... הפוקוסר שיש לך, גם יש לך מד שנתות לדעת את מיקום המיקוד וגם יש לך 2 מהירויות של הפוקוס מה שאין לי ב- BRESSER. ה-2 מהירויות זה משהו שהיה יכול מאוד לעזור לי בצילומים שלי.

ערן.
``עלינו לזכור : השמים היו מעלינו תמיד וימשיכו להתקיים גם אחרי שאחרון בני המין האנושי יעלם מפני כוכב הלכת הזה.
כל שדרוש הוא, להביט לעבר השמים...

איך זה שכוכב אחד לבד מעז 26 מאי 2012 18:08 #4

• ערן.ז
  • ערן.ז's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
מעניין אם יש לי דרך לשדרג את הפוקוסר של ה- BRESSER? אולי אתה יודע אמיר....

ערן.
``עלינו לזכור : השמים היו מעלינו תמיד וימשיכו להתקיים גם אחרי שאחרון בני המין האנושי יעלם מפני כוכב הלכת הזה.

איך זה שכוכב אחד לבד מעז 26 מאי 2012 20:15 #5

• ciproxin
  • ciproxin's Avatar
  • מנותקים
  • גולש בכיר
אני בטוח שיש .
טייל באתרים כמו ASTROSTUFF
יש גם יקרים יותר שמתקרבים למחיר של הטלסקופ שבהם ודאי אינך מעוניין.

פתרון ביתי ומהיר הוא לחבר לאחת מזרועות בפוקוסר שלך גלגל גדול יותר כמו מכסה מפלסטיק או דומה לו ואז אתה משיג FINE FOCUS נחמד .

שמים צלולים

אמיר

איך זה שכוכב אחד לבד מעז 26 מאי 2012 23:16 #6

• ערן.ז
  • ערן.ז's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
רעיון מצוין אמיר.... תודה על ההארה.

ערן.

איך זה שכוכב אחד לבד מעז 27 מאי 2012 11:25 #7

ערן.ז wrote:
אמיר ממש נהנתי לקרוא את מה שכתבת ההרגשה כאילו הייתי שם. אני שמח שהצליח לך עם הטלסקופ המפלצתי הזה, ולך יש יתרון בטלסקופ ... הפוקוסר שיש לך, גם יש לך מד שנתות לדעת את מיקום המיקוד וגם יש לך 2 מהירויות של הפוקוס מה שאין לי ב- BRESSER. ה-2 מהירויות זה משהו שהיה יכול מאוד לעזור לי בצילומים שלי.

ערן.

שלום ערן,
אני לא מכיר את הפרטים של הברסר, אבל אצלי מאד עזרה הוספה של מנוע לפוקוסר. היה לי אחד כזה על הפוקוסר המקורי של השמידט-קסגריין ואחד אחר (סרוו של טיסן...) שמשמש אותי עם הפוקוסר המשני שמורכב כיום על גארפילד.
התוספת מאולתרת וגם נראית ככה, אבל עושה עבודה מצויינת ומאפשרת לי להגיע למיקוד מצוין בתצפית ויזואלית בהגדלות חזקות ובקלות מבלי להרעיד את הטלסקופ.

אסף.

איך זה שכוכב אחד לבד מעז 27 מאי 2012 19:04 #8

• ערן.ז
  • ערן.ז's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
אסף ברוולד wrote:
ערן.ז wrote:

ערן.

שלום ערן,
אני לא מכיר את הפרטים של הברסר, אבל אצלי מאד עזרה הוספה של מנוע לפוקוסר. היה לי אחד כזה על הפוקוסר המקורי של השמידט-קסגריין ואחד אחר (סרוו של טיסן...) שמשמש אותי עם הפוקוסר המשני שמורכב כיום על גארפילד.
התוספת מאולתרת וגם נראית ככה, אבל עושה עבודה מצויינת ומאפשרת לי להגיע למיקוד מצוין בתצפית ויזואלית בהגדלות חזקות ובקלות מבלי להרעיד את הטלסקופ.

אסף.
תודה אסף, ואחשוב גם על זה.

תודה.

ערן.
Time to create page: 0.096 seconds

מחפשים אחר מידע נוסף? - הקלידו שאילתה מטה

(/)
Result not found!

סטטיסטיקה פורום אסטרונומיה

כעת בפורום 170 אורחים ו-אין רשומים מחוברים. הנתונים מתעדכנים בזמן אמת