ברוכים הבאים, Guest
שם משתמש סיסמה השאר אותי מחובר

נושא: האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים?

האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים? 30 נוב 2011 18:57 #31

• NirZiso
  • NirZiso's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מתחיל
GANDALF wrote:
חברים
נסחפתם לחלוטין - שדים... חייזרים....אנרגיות וטכנולוגיות מוחבאים ע"י ממשלות......

אני חייב להסכים עם APOPHIS בענין. - זה שבעל דרגה בצבא ארה"ב מעיד על משהו זה עדיין לא מוכיח כלום.
אחת מהבעיות העצומות בכל התחום האפור הזה היא שתמיד כאשר צריך לספק הוכחה חותכת הניתנת לבדיקה ואימות העסק כושל ומתחילים הגמגומים או הזיופים.

באותו יום שיציגו לי עב"מ (ואני מוכן אפילו להסתפק בחלק מהמנוע של העב"מ) אני אאמין.
באותו יום שיציגו בפני חייזר מת או חי - אני אאמין.

לא דקה אחת לפני כן.....

אני צר אופקים ? יכול להיות :D

גלעד וניר רחבי אופקים ? יכול מאד להיות אבל זה עדין לא מחייב אותי לקנות את הסיפורים ב- YOUTUBE

אני מעדיף מקורות מידע אמינים יותר - ולא הצלחתי למצוא אפילו אחד.

אז בואו נשים את הענינים בפרופורציות המתאימות.

אני בהחלט מעריך שיש סיכוי מצויין לקיום תנאים מתאימים להתפתחות חיים ביקום. עצם האפשרות הזו כוללת בתוכה גם סיכוי להתפתחות חיים תבוניים.

יש יותר מדי נעלמים והנחות מובנות במשוואת דרייק מכדי שנוכל ליחס לסיכויים האילו ערך כמותי מדוייק או אפילו מקורב. לכן השאלה הזו נשארת לעת עתה פתוחה.

האם חיים תבוניים יהיו מסוגלים להגיע לכדור הארץ ? - יותר מדי נעלמים והנחות במיוחד כשהענין מחייב טכנולוגיות מבוססות פיסיקה שונה מזו הידועה כיום - ולכן דעתי היא
שזה יתכן אבל איננו יודעים מספיק על כך ולא נוכל לדעת עד שתבוא תיאוריה פיסיקלית חדשה שתחליף את תורת היחסות.

האם חייזרים מסתובבים/ מתרסקים/פולשים/ צופים בכדור הארץ ? - לא מאמין עד שגלעד לא יספק לי דוגמית ( ולא, נאומים חוצבי להבות של גנרלים בדימוס ב- YUTUBE זה עדיין לא הוכחה !)

בקיצור שכל אחד יאמין במה שהוא רוצה :roll:

אני מעדיף לעשות תצפיות ולקרוא ספרי אסטרונומיה ( כמובן שביום שבו ינחת עב"מ בחצר שלי דעותי תשתננה לחלוטין אבל עד אז אמשיך בחיי הרגילים) :ugeek:

סביר להניח, והיה והייתי מכוון אותך למקום שבוא נמצאים חייזרים/שדים, לא היית מאמין ולא היית טורח ללכת לבדוק ולראות.
פרסמו תכנים ותמונות - הצטרפו גם אתם לקהילה הישראלית לאסטרונומיה

האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים? 30 נוב 2011 22:30 #32

• אלכס
  • אלכס's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
giladro5 wrote:
אלכס wrote:
giladro5 wrote:
קצין בכיר, לשעבר,בפיקוד הטילים הבליסטיים של ארה"ב שאומר כן,הם כאן

שלום גלעד,
האם תוכל לשלוח לינק לאותה האמירה כשהיא כתובה, בבקשה?
קצת קשה לי להבין אנגלית מדוברת... בנוסף, יותר קל לחפש פרטים ומידע נוסף על סמך משהו כתוב.

לא מצליח למצוא את זה כתוב אבל אולי האתר הזה יעזור :

https://sites.google.com/site/keufo2010 ... osuregreer

ישנה כאן תמצית דבריהם של המעידים ועוד אינפורמציה רבה בנושא.
גלעד
יפה, תודה! ככה זה הרבה יותר קל להבנה :)

קראתי את התקצירים ועכשיו אני מבין לפחות על מה מדברים שם.
אז למדתי שני דברים:

1. מתוך 16 נואמים בכנס, רק אחד מעיד על כך שהוא ראה חוצנים במו עיניו. כל השאר או שראו עב"מים (ולא העידו מאומה על החוצנים), או שרק שמעו\דיברו על מישהו אחר שראה עב"מים\חוצנים\עדויות אחרות.

2. היחיד שמעיד על כך שראה (וגם תיקשר עם) החוצנים הוא Clifford Stone, גמלאי צבא ארה"ב (בדרגת סמל, לא שזה משנה משהו), איש די מבוגר. ישנו ראיון מוקלט איתו (מופיע ב-http://projectavalon.net/lang/en/clifford_stone_interview_transcript_en.html. הראיון די מפורט, ויש תמליל מלא שלו באותו האתר באנגלית ועוד כמה שפות. האיש אומר, בין היתר, שבזמן שירותו הצבאי הוא התבקש לטפל בחוצנים כלואים, עזר לאחד מהם לברוח, היה מתקשר איתם וגם ממשיך לתקשר איתם בצורה בלתי מילולית מפעם לפעם. האיש אומר גם שמה שמאפשר את התיקשורת הזו הם ההביטים הלא שיגרתיים באישיות שלו: יש לו גם יכולות חיזוי עתיד חלקיים; בילדות שלו הוא היה מדבר עם אנשים שאף אחד אחר לא היה רואה... כדאי לקרוא את התמליל במלואו, למי שרוצה להכנס לעומק הדברים.

המסקנות שלי לגבי רלוונטיות של העדויות לנושא החייזרים הן כלהלן:
1. יש הבדל גדול בין עצם התצפיות על עב"מים (לפי ההגדרה, עצמים בלתי מזוהים), שיש אותם הרבה, לבין מסקנה זו היא ההוכחה החותכת על קיום החייזרים. לטעמי זה לא. החייזרים הם רק הסבר אחד אפשרי (אפשרויות אחרות הן ביקורים מהעתיד במכונות הזמן, ניסויים של טכנולוגיות סודיות, וכד'). אני אישית מעדיף את האפשרות של ביקורים מהעתיד, אבל זה לא ממש רלוונטי.
אם תצפיות על עב"מים ייחשבו הוכחה חותכת לקיום חייזרים אז הרעשים שאנשים רבים שומעים מתחת לרצפת ביתםייחשבו כהוכחה חותכת לקיומם של גובלינים.

2. לגבי החוויות שחווה האיש, אני יכול לחשוב על הסבר הרבה יותר ארצי לכאורה, אך אין לי הסמכה מתבקשת בתחום המתאים ולכן אני אמנע מזה. כל אחד שיחליט לבד האם זו הוכחה חותכת בשבילו :-)

אם ישאלו אותי, אם אלה לא הוכחות חותכות אז מה, לעזאזל, כן? האמת שזה לא כל-כך מסובך, כל אחד מהדברים הבאים יילך:
1. דגימת רקמות של חייזר שמעידה על מטבוליזם מסוג אחר מזה שמוכר אצל ייצורים חיים על כדור הארץ, או הבדל מהותי במבנה ה-DNA. חלקים מהדגימה הזו יוכלו להישלח למעבדות בלתי תלויות לאישור הממצאים.
2. שבר של מכשיר שמדגים טכנולוגיה לא מוכרת בכדור הארץ. שבר כזה, כאמור, יוכל להישלח ולהיבדק ע"י גופים בלתי תלויים.
3. תדר רדיו+ושיטת קידוד שבעזרתם ניתן להחליף מסרים אם חוצנים באופן אינטראקטיבי. שיטה אחרת של תקשורת תתקבל גם, אם היא תכלול הוראות מדוייקות שמאפשרות לכל אחד "להתחבר" ולהשטטף גם. והדבר נדרש לצורך אימות בלתי תלוי, כמובן.
4. ואני מתעקש שהחוצנים לא יידפקו לי על הדלת על מנת להוכיח שהם אמיתיים. דווקא לזה אף אחד לא יאמין אחר-כך :-) :-) :-)
SkyWatcher 130 Heritage dobsonian
Garret Optical Gemini 10x50 binos
Baader Planetarium Orthoscopic 6mm eyepiece
Stereoscopic F/4 eyeballs

האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים? 30 נוב 2011 22:33 #33

• אלכס
  • אלכס's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
NirZiso wrote:
סביר להניח, והיה והייתי מכוון אותך למקום שבוא נמצאים חייזרים/שדים, לא היית מאמין ולא היית טורח ללכת לבדוק ולראות.

NirZiso, תכוון אותי, אני אשמח ללכת, לבדוק ולדווח כאן :) :) :)

אבל החתימה שלי אולי תשתנה?
:evil: :evil: :evil:

האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים? 01 דצמ 2011 00:03 #34

• NirZiso
  • NirZiso's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מתחיל
שלחתי לך בפרטי

האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים? 01 דצמ 2011 00:07 #35

• NirZiso
  • NirZiso's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מתחיל
GANDALF wrote:
חברים
נסחפתם לחלוטין - שדים... חייזרים....אנרגיות וטכנולוגיות מוחבאים ע"י ממשלות......

אני חייב להסכים עם APOPHIS בענין. - זה שבעל דרגה בצבא ארה"ב מעיד על משהו זה עדיין לא מוכיח כלום.
אחת מהבעיות העצומות בכל התחום האפור הזה היא שתמיד כאשר צריך לספק הוכחה חותכת הניתנת לבדיקה ואימות העסק כושל ומתחילים הגמגומים או הזיופים.

באותו יום שיציגו לי עב"מ (ואני מוכן אפילו להסתפק בחלק מהמנוע של העב"מ) אני אאמין.

לא דקה אחת לפני כן.....

גלעד וניר רחבי אופקים ? יכול מאד להיות אבל זה עדין לא מחייב אותי לקנות את הסיפורים ב- YOUTUBE

אני בהחלט מעריך שיש סיכוי מצויין לקיום תנאים מתאימים להתפתחות חיים ביקום. עצם האפשרות הזו כוללת בתוכה גם סיכוי להתפתחות חיים תבוניים.

יש יותר מדי נעלמים והנחות מובנות במשוואת דרייק מכדי שנוכל ליחס לסיכויים האילו ערך כמותי מדוייק או אפילו מקורב. לכן השאלה הזו נשארת לעת עתה פתוחה.

האם חיים תבוניים יהיו מסוגלים להגיע לכדור הארץ ? - יותר מדי נעלמים והנחות במיוחד כשהענין מחייב טכנולוגיות מבוססות פיסיקה שונה מזו הידועה כיום - ולכן דעתי היא
שזה יתכן אבל איננו יודעים מספיק על כך ולא נוכל לדעת עד שתבוא תיאוריה פיסיקלית חדשה שתחליף את תורת היחסות.

האם חייזרים מסתובבים/ מתרסקים/פולשים/ צופים בכדור הארץ ? - לא מאמין עד שגלעד לא יספק לי דוגמית ( ולא, נאומים חוצבי להבות של גנרלים בדימוס ב- YUTUBE זה עדיין לא הוכחה !)

אני מעדיף לעשות תצפיות ולקרוא ספרי אסטרונומיה ( כמובן שביום שבו ינחת עב"מ בחצר שלי דעותי תשתננה לחלוטין אבל עד אז אמשיך בחיי הרגילים) :ugeek:

יא חביבי, הם חיים מתחת לאדמה.

האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים? 01 דצמ 2011 00:46 #36

• GANDALF
  • GANDALF's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
יא חביבי, הם חיים מתחת לאדמה.

ניר - יש כתובת ?

ומה שחשוב הרבה יותר - איזה עראק הם מעדיפים ?

האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים? 01 דצמ 2011 05:51 #37

• eorion2
  • eorion2's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מתקדם
משהו על קצינים בכירים:

במועצה האזורית בה אני מתגורר, באחד הישובים גר קצין בכיר לשעבר , אלוף משנה (זה קצת יותר מסמל בארה"ב) , איש עתיר מעלות משירותו הצבאי גם כמפקד חטיבה ואף יותר מזה כלוחם וקצין צעיר שהשתתף במבצעים דמיוניים ממש (אחד מהם "אביב נעורים") שכוחותינו בצעו מעבר לקווי האויב.
מגיע השלב שאדם שכזה פורש משרותו הצבאי, ומתחיל בחיים שלאחר הצבא...
ובכן אותו גנרל בדימוס פתח עסק לטיפול תוך שהוא נעזר ומתקשר עם חיזרים.
הסיפור אמיתי!
אני מאמין שלאור מה שכבר כתבתי בפורום הזה, אתם מבינים את דעתי.
כל מה שהאדם הזה עשה בצבא, אין לו קשר ובוודאי לא תומך בשרלטנות של "טיפול בעזרת חוצנים".

ישנו ספר מרתק , כבר המלצתי עליו כמה פעמים, של קארל סאגן (זצ"ל) : "עולם רדוף שדים". בספר (יש גם בעברית), ישנו פרק שלם אודות האוטוריטה. כלומר הכוח שמקנה דרגה צבאית/אקדמית/דתית לבן אדם לדבר על דברים שאינם מוכחים ולאחר מכן אנשים רבים יאמינו לדבריו רק מכוח אותה דרגה שאין לה ולא כלום עם אמיתות הדברים.

לגלעד ויוסי: כפי שכתבתי, יש לא מעט תופעות שאין לנון הסבר לגביהן. כן, צריך לחקור. אולם מה לעשות שהכלים שלנו עובדים לפי יחידות מידה מסויימות, מה שאנו מכנים יחידות מידה פיסיקליות.
אין לנו כל יחידת מידה אחרת למדוד תכונה כלשהי (מוכרת או לא).
אפשר כמובן לחכות למציאת יחידות המידה ושיטות המדידה החדשות שאולי יוכיחו ויסבירו לנו תופעות כאלה ואחרות. אולם עד אז, ההסברים שאינם נתמכים בשום מדידה וניסוי שניתן לחזור עליו (מה שקרוי השיטה המדעית), אינם יותר מסיפורים טובים.

תורת היחסות, תורת הקוואנטים שנשמעות דמיוניות לא פחות מרוב הסברי החייזרים (לפחות למי ששומע את התורות האלה לראשונה), ניתנות לבדיקה, ניסוי וחיזוי. מה שמאשש אותן ונותן להן תוקף, שחוץ מהקטע המדעי, אנחנו נהנים ממנו בכל פעם שאנו צופים בשידורי לווין, מדברים בטלפון סלולרי ועוד...
האם אפשר לדבר ולו רק על אחת מהתופעות "החייזריות" בצורה דומה? האם ניתן לבדוק, לנסות ולחזות באמצעות המדידות את ההתנהגות של תופעות אלו?

בשורות טובות

עדן
עדן אוריון
[url=http://edenorion.com" onclick="window.open(this.href);return false;]http://edenorion.com[/url]
Orion 80 ED
six inches f/15 Achromat Refractor
Ten Inches f/5 Dobsonian

האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים? 01 דצמ 2011 09:31 #38

• אלכס
  • אלכס's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
NirZiso wrote:
שלחתי לך בפרטי

אכן NirZiso שלח לי הוראות. לדאבוני, למרות שזה לא רחוק מדי, זה דורש יותר מאמץ פיזי והיערכות ממה שאני יכול להשקיע כרגע.
בצער רב אני נאלץ לוותר.

האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים? 04 דצמ 2011 01:40 #39

• giladro5
  • giladro5's Avatar
  • מנותקים
  • גולש בכיר
  • Thank you received: 1
GANDALF wrote:
חברים

לא דקה אחת לפני כן.....

היי,
אף אחד לא רוצה ובטח לא יכול לקחת ממך את הרצון להשאר סקפטי או צר אופקים-כפי שאמרת, זאת זכותך המלאה ואין לי זכות לבקר אותך או כל אחד אחר שבוחר בגישה הזו .
אני בטוח שכולנו נסכים שאם הדבר נכון-שהם מבקרים או ביקרו כאן-זה אחד הדברים הגדולים שקרו לתרבות שלנו.
אני בטוח שעבור כל אחד יש איזו-שהיא אינפורמציה או עדות או חוויה, אפילו אחת בודדת מספיקה, שהיא מספיק משכנעת כדי לשנות את גישתו.
כשכתבתי ...קצין בכיר לשעבר וכו'... נכון ,אתה צודק, מי יודע מי זה בכלל, מה הוא ראה, אולי טעה.
כשאני רואה את באז אולדרין או את אדגר מיטשל או גורדון קופר -אסטרונאוטים בכירים -מעידים שוב ושוב על נוכחות חייזרית, בעיניי-אישית- הם נראים אנשים שפויים, בנוסף לעבר המפואר שלהם ובעיניי זו עדות מספיקה. אך יש עוד הרבה הרבה יותר מזה.
אתר מצויין לחקר הנושא-UFO EVIDENCE:
http://www.ufoevidence.org/cases/case355.htm
גם לקרוא ספרי אסטרונומיה זה מצויין (:

גלעד

האם אסטרונום חובב בהכרח גם מאמין בקיום חיים תבוניים חייזרים? 04 דצמ 2011 22:51 #40

• GANDALF
  • GANDALF's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
גלעד יקירי,
כל מי שמכיר אותי יודע שאני צר אופקים וטיפוס דוגמטי - אז אל תתן לי לקלקל לך את השמחה :lol:

בכל מקרה אי אפשר שלא להגיב על המשוכנעות שלך אז הנה ציטוט קצר מויקיפדיה לגבי התצפיות של BUZZ ALDRIN למשל:

"UFO claimsIn 2005, while being interviewed for a documentary titled First on the Moon: The Untold Story, Aldrin told an interviewer that they saw an unidentified flying object. Aldrin told David Morrison, an NAI Senior Scientist, that the documentary cut the crew's conclusion that they were probably seeing one of four detached spacecraft adapter panels. Their S-IVB upper stage was 6,000 miles away, but the four panels were jettisoned before the S-IVB made its separation maneuver so they would closely follow the Apollo 11 spacecraft until its first midcourse correction.[38] When Aldrin appeared on The Howard Stern Show on August 15, 2007, Stern asked him about the supposed UFO sighting. Aldrin confirmed that there was no such sighting of anything deemed extraterrestrial, and said they were and are "99.9 percent" sure that the object was the detached panel.[39][40][41]

Interviewed by the Science Channel, Aldrin mentioned seeing unidentified objects, and he claims his words were taken out of context; he asked the Science Channel to clarify to viewers he did not see alien spacecraft, but they refused.[42]

הוא גם טען שיש מונוליט על פובוס - אגב הקריירה שלו לאחר NASA ידעה הרבה מעלות ומורדות כולל העובדה שסבל מבעיות קשות של אלכוהוליזם והתקפי דיכאון - אז לפחות בוא נשים את השמועות בפרופורציה.

זאת בדיוק הבעיה בדברים האילו ( יותר מדי בלבול, חוסר אמינות, אישורים, הכחשות ועוד כהנה וכהנה.......)

אמרת שאם חייזרים ביקרו כאן אז ברור שזו נקודת ציון משמעותית בתרבות האנושית ?

אני מסכים ! אבל באותה מדה אם נניח שמצאו את חורבות אטלנטיס זו גם נקודת ציון משמעותית ואם נניח מצאו את מעיין הנעורים אז גם זו מהפכה אמיתית
אין לזה סוף.....

כשימצאו באמת משהו אז נדבר בהרחבה

עד אז נמשיך בתצפיות ( מי יודע, אולי יעבור לנו בעינית עב"מ :mrgreen: )
Time to create page: 0.150 seconds

מחפשים אחר מידע נוסף? - הקלידו שאילתה מטה

(/)
Result not found!

סטטיסטיקה פורום אסטרונומיה

כעת בפורום 164 אורחים ו-אין רשומים מחוברים. הנתונים מתעדכנים בזמן אמת