ברוכים הבאים, Guest
שם משתמש סיסמה השאר אותי מחובר

נושא: כנס של ארגון המטאורים הבינלאומי באיים הקנריים

כנס של ארגון המטאורים הבינלאומי באיים הקנריים 26 מאי 2012 21:59 #1

• Ella
  • Ella's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מתחיל
שלום לכולם,
אני ועוד כמה חבר'ה מתכוונים לנסוע לכנס הזה, אז רציתי לדעת אם עוד מישהו רוצה. על הארגון ועל הכנס: IMO (ארגון המטאורים הבינלאומי) משמש ארגון גג לכל מי שאוהב לצפות במטאורים וגם לחוקרים בתחום הזה. רבים מחובבי מטאורים שולחים לשם את הדיווחים על כל תצפית שאנו עושים. מדי שנה הם מארגנים כנס בינלאומי, כל פעם במדינה אחרת, שכולל הרצאות וסדנאות בנושא מטאורים.

הפעם מדובר גם באחד המקומות היפים לטייל בהם (האי לה פלמה באיים הקנריים), והכנס כולל ביקור במצפה כוכבים שבו הטלסקופ האופטי הגדול בעולם, ויש גם כמה ימים אופציונליים לפני הכנס שאפשר לטייל שם. לפרטים: http://www.imo.net/imc2012/ בקישור הזה יש פרטים על הכל -- גם הכנס, גם הטיולים, גם אפשרויות הטיסות ועוד'.

בגלל ריבוי האופציות (טיסות דרך אלף מקומות בעולם, ואפשרות לכמה ימי טיול לפני הכנס), היינו רוצים לדעת כבר עכשיו מי מתכוון לטוס איתנו, כדי שנהיה כולנו ביחד, כקבוצה. אחרת כל אחד יטוס ביום אחר ובדרך אחרת, וזה סתם יהיה באסה.

אז שאלת השאלות: מי רוצה לנסוע?
אנא מי שרוצה שיכתוב לי תגובה עד סוף השבוע הבא (ה-2 ביוני) כדי שנתחיל לתכנן את הטיול יחד. כמובן, מי שיצטרף אחר כך -- בכיף, אבל יכול להיות שלא יהיו כרטיסים לאותן הטיסות ומקומות באותם המלונות, והכל יהיה יקר יותר. הרישום הרגיל לכנס נסגר בסוף יוני, אז כדאי לנו להתחיל להזיז את העניינים!

חג שמח,
אלה.
פרסמו תכנים ותמונות - הצטרפו גם אתם לקהילה הישראלית לאסטרונומיה
Time to create page: 0.076 seconds

מחפשים אחר מידע נוסף? - הקלידו שאילתה מטה

(/)
Result not found!

סטטיסטיקה פורום אסטרונומיה

כעת בפורום 74 אורחים ו-אין רשומים מחוברים. הנתונים מתעדכנים בזמן אמת