ברוכים הבאים, Guest
שם משתמש סיסמה השאר אותי מחובר
  • דף:
  • 1
  • 2

נושא: שמיים צלולים ותופעה שמיימית מסקרנת

שמיים צלולים ותופעה שמיימית מסקרנת 09 יונ 2012 17:07 #11

היי גלעד טוב לשמוע ממך.

נזכרתי שדיברנו בתצפית מדבר על קיומם של חייזרים...אני חייב לומר שאני לא קניתי.
אני מכחיש כל קיום של חייזרים וכל הסיפורים הללו על הסתרה מהממשל האמריקני הוא קונספירציה של אנשים שמחפשים פרסום.

שימו לב - אחרי כמה שנים מהמצאת נורת הלהט של אדיסון החלו להופיע "אורות מוזרים", לאנשים קל להשיג טכנולוגיית תאורה.
טכנולוגיית פוטושופ מצלמות וידיאו אורות לכולם מכנה משותף - יכולת הבעה דמיונית רחוקה מהמציאות. אני לפעמים נתקל בסרטונים של יוטיוב של אנשים שמתגרים בהתקרבות למחנה אזור 51 ועוצרים שם ומעלים קונספירציות על האזור בגלל היותו סודי ביותר...ברור שהוא סודי זה מתקן צבאי סודי :-) טכנולוגיות שלא רוצים לחשוף, ישראל הייתה רוצה לחשוף טכנולוגיה למדינות ערב?

עוד פרט מעניין- בישראל הייתה תקופה בשנות ה90 שראו מלא צלחות מעופפות...זוכרים? בדיוק התקופה שטכנולוגיית הוידיאו נכנסה לשוק ההישראלי
וכמובן היום לכולם יש אייפונים ולכל אדם ברחוב יש מצלמת hd...אז למה פתאום הדיווחים נפסקו???

יש אנשים שמפחדים להיות במקומות חשוכים כמו יער וכו' חושבים שבעוד רגע יגיע יצור גבוה עם עיניים שחורות בצבע אפור...מפחיד, גם אני הייתי ככה
אבל עכשיו אני נוסע למדבר ומתלונן שלא חשוך מספיק :-) .

הם נוסעים מיליונים של שנות אור כדי להתחבא מאיתנו??? ההיסטוריה מראה לנו שתמיד פלישה של קבוצה חזקה יותר תמיד תדרוך על קבוצה חלשה נניח מקרה קולומבוס אז למה זה לא קרה?
אני מאמין שיש מיליוני אם לא מספר אין סופי של פלנטות מאוישות בחיים עם טכנולוגיה מדהימה אך לא אצלנו עדיין...שימו לב נאסא מרוששת ובקושי מצליחה לשגר טיל היא זקוקה לרוסים...

נכון יש את פרק "יחזקאל" שיש לו חיזיונות של יצורים שנגלו אליו והוא המציא את המילה "חשמל" אבל זה עדיין נתון לפרשנות.
היה לי שיעור פסיכולוגיה לא מזמן במכללה והמרצה שלנו אמרה שיש לה בקיבוץ אישה שטוענת שהיא מתקשרת עם חוצנים...והמרצה שלי אומרת שבחייייייייייייים לא תדעו עליה היא אימא לילדים עובדת במשרה מכובדת ומדברת ממש נורמלי. מסתבר שיש לה כנראה איזה חלק במוח שגורם לה לדמיין את הישויות האלו
ויש את זה בספרות הרפואה, אשאל אותה שוב השבוע לגבי המחלה.
אנשים יכולים לדמיין מה שהם רוצים דימיון האדם פורה מאוד אך בוא ננסה רגע להשאיר את הרגליים בקרקע.

אשמח להיתווכח איתך על הנושא גלעד :-) כמובן הכל ברוח טובה.

מיכאל
אתר הבית שלי:
[url=http://www.michaelastro.com" onclick="window.open(this.href);return false;]www.michaelastro.com[/url]

orion 80 m"m Triplet Apo cf
Tv r/f 0.8x
Canon 450 d moded
Guiding scope- Orion 80 m"m short tube
Eq6 mount sergo hypertune
Orion starshoot guider
Apogee 90 ra sa 88 m"m binos
Triple G cooling system
פרסמו תכנים ותמונות - הצטרפו גם אתם לקהילה הישראלית לאסטרונומיה
  • דף:
  • 1
  • 2