ברוכים הבאים, Guest
שם משתמש סיסמה השאר אותי מחובר
  • דף:
  • 1
  • 2

נושא: המלצה על טלסקופ

המלצה על טלסקופ 11 דצמ 2013 12:09 #11

• shpig david
  • shpig david's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
  • Thank you received: 3
אתה קשקשן. מילותיך מתאימות יותר לפוליטיקאי מאסטרונום חובב. אתה אולי מאוד בטוח בעצמך אבל כתבת הרבה דברים שאינם נכונים. וזאת בלשון המעטה. חבל שאתה מטעה אחרים.
פרסמו תכנים ותמונות - הצטרפו גם אתם לקהילה הישראלית לאסטרונומיה

המלצה על טלסקופ 11 דצמ 2013 18:31 #12

• yanivlev
  • yanivlev's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מתחיל
דויד, במקום לענות תשובה ענינית , אתה בוחר בכינויי גנאי, כיוון שאתה מייצג את חנות הטלסקופים, שבבעלותה נמצא הפורום הנוכחי . לא יכול להתפתח דיון מקצועי בפורום פרטי שכזה. אז שלום לך ולפורום ,ולא להתראות.
עצתי לכל מי שמעונין לרכוש טלסקופ לעשות סקר שווקים באינטרנט בארץ ובחו"ל, להגיע לתצפיות המתפרסמות בפורומים אחרים בארץ ולשמוע עצת מומחים באמת.

המלצה על טלסקופ 11 דצמ 2013 19:12 #13

• Ido
  • Ido's Avatar
  • מנותקים
  • Admin
  • Thank you received: 22
נו באמת, "יניב" הנחמד. הצלחת לעורר את הפרובוקציה שביקשת?

דוד לא עובד בחנות, הוא ציין זאת מספר פעמים. הוא רק ניסה לעזור.
אתה מעוות את דבריו כך שיתאימו למטרותיך. גורם עם כוונות טובות באמת - היה רואה זאת, ומפתח את הדיון לטובת הקהילה האסטרונומית בישראל. ולא מתחתר להשגת מטרה מסחרית, שמשרתת כנראה רק אותו.

זהו פורום האסטרונומיה היחיד בישראל בו כן משאירים אזכורים למוצרים של חברות אחרות. בכל פורום אחר אזכורים אלו היו נמחקים מהר מאוד (מה זה אומר על מנהליו?).
חבל שיש אנשים שבוחרים לנצל את פתיחותנו לפרסומת סמויה. אבל אדרבא, האינטליגנציה של הגולשים בפורום היא קצת מעל הממוצע.

אנחנו שמחים שהצלחנו להוריד את מחירי הטלסקופים בישראל עשרות מונים, לאחר שנים של מונופול.
מי שמרוויח מכך הם הם רק הצרכנים.

שכל אחד יעשה את בחירת ליבו. לאחר בדיקה, ועוד בדיקה ועוד בדיקה. לשאול חברים אחרים זה נהדר ותצפיות אסטרונומיות הן רק ברכה

ועכשיו בחזרה לאסטרונומיה

מכיוון שנשאלה השאלה (וכבר לא משנה מה מסתתר מאחריה):
"כדאי לספר ללקוחות מדוע מצפה ברקת העדיף להציב את הטלסקופ הגדול שלו על חצובה משוונית , ולא של סלסטרון."

חשבתי שיהיה נחמד לענות.

אנו משתמשים בחצובת PARAMOUNT ME שעולה קרוב ל-15 אלף דולר בחו"ל, בפעם האחרונה שבדקתי. אני ממליץ עליה בחום. סלסטרון לא ייצרו חצובות כה גדולות כשהתחלנו עם טלסקופ האינטרנט, עוד לפני כ-7 שנים. בכל מקרה החצובה הזו ענקית ושוקלת ה-מ-ו-ן והיא ממש לא ניידת.
www.bisque.com/sc/pages/ParamountMEII.aspx

לאחרונה סלסטרון יצאו עם החצובה CGE Pro שהיא חצובה מדהימה מכל הבחינות, עם כושר נשיאה גדול ודיוק עקיבה מדהים. היום אולי באמת הייתי משתמש דווקא בה לטלסקופ האינטרנט.
telescopeshop.bareket-astro.com/store/mo...unt-detail.html

ובכלל הייתי מעדיף להשתמש בחצובת מזלג, שיש לה הרבה מאוד יתרונות (כל עוד היא טובה!) אבל מבחינתנו בפרויקט זה היה יתרון לחצובה שמאפשרת החלפה נוחה של מערך אופטי. זה היה השיקול היחיד מבחינה זו.
יש חצובות מזלג מעולות ב-15 אלף דולר ומשתמשים בהן בתעשייה לפרויקטים כל הזמן. מניסיון.

יש סיבה שנאס"א בחרו להשתמש בחצובת מזלג בטלסקופ שעל תחנת החלל הבינלאומית (עם טלסקופ שעולה בחו"ל 2000 ומשהו דולר)

אם כבר הנושא עלה ונכנסת לפרטים - אז האופטיקה של טלסקופ האינטרנט, החלק הקריטי לצילום בפועל היא דווקא כן של סלסטרון.
בכלי הנ"ל משתמשים גופים מישראל והעולם. זאת כולל את
NASA
JPL
BERKELEY
סטודנטים וחוקרים מכל העולם
ועוד...
מי שמעוניין יוכל לקרוא עוד פרטים באתר המצפה.

הטלסקופ מבחינה אופטית הוא אחד מהטובים ביותר שיצא לי לעבוד איתם. ואנחנו מתעסקים בטלסקופים שונים ברחבי העולם, גם גדולים מאוד.
במצפה ברקת 2 טלסקופים נייחים C14 דרכם צופה הקהל במטרות אסטרונומיות שונות. בלילה ממוצע אנו מגיעים איתו להגדלה בפועל של 750.

בהצלחה לתמי.

שמים עטורי כוכבים
עידו.

המלצה על טלסקופ 12 דצמ 2013 08:52 #14

• נועם
  • נועם's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מתחיל
באם את מוכרת את הטלסקופ הקיים, אשמח לקבל פרטים.
נועם

המלצה על טלסקופ 20 דצמ 2013 11:11 #15

• litalika
  • litalika's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מתחיל
היי,
אני די חדשה בתחום, ואני רוצה לרכוש טלסקופ טוב, אך לא מקצועי מידי, שכן אני מתחילה ללמוד את השמיים בזמן האחרון. יש לכם המלצות לטלסקופ ראשוני?

תודות!

המלצה על טלסקופ 20 דצמ 2013 19:48 #16

• astromak
  • astromak's Avatar
  • מנותקים
  • גולש בכיר
  • Thank you received: 1
יש הרבה אפשרויות. האם צפית פעם דרך טלסקופ? חשוב לדעת שאי אפשר לראות בעין כמו שרואים בתמונות באינטרנט. לפעמים זה יכול קצת לאכזב... נסי לבקר במצפה כוכבים ואז תדעי למה לצפות.
המשתמשים הבאים אמרו לך תודה: litalika

המלצה על טלסקופ 21 דצמ 2013 18:51 #17

• shpig david
  • shpig david's Avatar
  • מנותקים
  • גולש מומחה
  • Thank you received: 3
כמו שכתבו המגוון גדול מאוד.
נסי להתחיל בהכרה בסיסית של הסוגים השונים ואז תדעי לאן לכוון את בחירתך.
להלן קישור המציג את הסוגים השונים של טלסקופים www.bareket-astro.com/observing-the-univ...se-a-scope.html
המשתמשים הבאים אמרו לך תודה: litalika
  • דף:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.090 seconds

מחפשים אחר מידע נוסף? - הקלידו שאילתה מטה

(/)
Result not found!

סטטיסטיקה פורום אסטרונומיה

כעת בפורום 74 אורחים ו-אין רשומים מחוברים. הנתונים מתעדכנים בזמן אמת