הדפסה

הנחות לחברי פורום אסטרונומיה - ברכישת ציוד אסטרונומי

חשוב - ההנחות לא יופיעו בטופס ההזמנה אם אתם מבצעים רכישה דרך אתר האינטרנט של מצפה הכוכבים ברקת. ההנחה תופיע על הקבלה המודפסת שלכם אותה תקבלו עם החבילה שלכם. כרטיס האשראי שלכם יחויב בסכום הראוי. אם אתם מבצעים הזמנה בטלפון, הודיעו לאיש המכירות כי אתם מנויים בפורום, בצירוף שם המשתמש שלכם, בכדי ליהנות מההנחה.

שלום,

שמי עידו. משפחתי מחזיקה ומפעילה את חנות הציוד האסטרונומי של מצפה הכוכבים ברקת, החברה שבבעלותה astronomia.co.il. מצפה הכוכבים ברקת נמצא כבר בעסקי האסטרונומיה במשך כ-25 שנים. יש לנו את הכבוד להיות הבעלים של הקהילה הישראלית לאסטרונומיה. זו התחילה לפני מספר שנים – על ידי אופיר ולאוניד.

המטרה של הקהילה הישראלית לאסטרונומיה הנה פשוטה. לשמור על אווירה ידידותית, פורה ומפרה העוסקת אך ורק באסטרונומיה; לא להעמיס את האתר עם פרסומות (כולל שלנו), ולשמור על האתר חופשי וחינמי לקהילה, תוך כדי תעבורה מהירה ובלתי מוגבלת. קראו עוד על אודות מטרות האתר.
אנחנו לא נציף את הפורום עם מודעות עבור חנות הטלסקופים שלנו. יכול להיות שלחלק מכם לא היה אפילו מושג כי למצפה הכוכבים ברקת בעלות על הקהילה הישראלית לאסטרונומיה. מנהלי הפורום עושים עבודה טובה בשמירה על האתר ידידותי. הם מתנדבים שמקדישים את זמנם לתחביב על חשבון זמנם החופשי, ואמונים על הניטור של קהילת אינטרנט גדולה. ועל כך אני מודה להם.

אנחנו לא גובים עמלה כלשהי כדי שתוכלו להשתמש בפורומים, להשתמש בשרת המהיר מסוגו בישראל עליו נמצא הפורום - המאפשר נפח תעבורה בלתי מוגבל, או להירשם לאתר. אני מאמין שעשינו עבודה די טובה להישאר פתוחים והוגנים כפי שאופיר ולאוניד התחילו במקור.

אני מבקש תחילה להודות מכל הלב לכל בני משפחת Astronomia.co.il. ללא הפוסטים והידע שלכם הקהילה לא יכלה להמשיך ולהתפתח. כמות החברים שלנו ממשיכה לגדול בהתמדה בכל חודש ובפורומים שלנו בממוצע הודעות רבות יותר הקשורות לאסטרונומיה כמדע, מכל פלטפורמה אחרת בישראל. אז שוב, אני מודה לכל על תרומתם.

 שנית, חנות הציוד של מצפה הכוכבים ברקת - מציעה לחברים של Astronomia.co.il הנחה על רוב המותגים שאנו מציעים בחנות הטלסקופים. אני בטוח שיש לכם שאלות בנוגע להנחה, לשם כך המשיכו לקרוא את הפרטים המצורפים מטה:

 1. מהי ההנחה?

לא ניתן לפרסם שיעורי ההנחה מסיבות שונות, כגון מדיניות התמחור המינימאלי של יצרנים שונים. עם זאת, הנחות הנן אטרקטיביות יותר מכמה "מחירי מועדון" המוצעים על ידי חנויות שונות.


2. מהי העלות?

אפס, zip, נאדה. בניגוד לתוכניות הנחה אחרות, ההנחה לחברי הקהילה היא לגמרי בחינם. מכיוון שאתם כבר חברים של הקהילה הישראלית לאסטרונומיה. למה אנחנו צריכים לגבות תשלום כדי לתת לך הנחה?


3. כיצד אני יכול להירשם?

כחבר רשום של הקהילה הישראלית לאסטרונומיה אתה כבר רשום. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לספק את שם משתמש שלך בפורום לאימות כאשר אתה מבצע הזמנה בחנות הציוד של ברקת, וזהו. אם יש לך חברים ובני משפחה שרוצים הנחה, כל מה שהם צריכים לעשות הוא להירשם לפורום גם כן.

4. איך ההנחות עובדות?

ההנחה מתקבלת באמצעות הטלפון, באינטרנט, או בדואר. ברגע שאתם מזכירים בטלפון את שם המשתמש שלכם בפורום האסטרונומיה לצוות המכירות של חנות הציוד האסטרונומי של מצפה ברקת אתם זכאים להנחה. כאשר אתם מבצעים הזמנה באינטרנט באתר bareket-astro.com - הזנו את שם משתמש שלכם בטופס בתהליך ההזמנה. זה באמת כל כך קל.

 

 

תודה בשם צוות מצפה הכוכבים ברקת. אנחנו מקדמים את התחביב במשך כמעט 25 שנים עם אין סוף עשייה באופק.

המשיכו לקרוא את הביקורות על הציוד, לדבר בפורומים, ולסייע לשמר את התחביב הזה גם לדורות הבאים.

 

 

* מבוסס על תוכנית ההנחות של cloudynights.com

 

מחפשים אחר מידע נוסף? - הקלידו שאילתה מטה

(/)
Result not found!

סטטיסטיקה פורום אסטרונומיה

כעת בפורום 20 אורחים ו-אין רשומים מחוברים. הנתונים מתעדכנים בזמן אמת